Register now!


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur ipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Login to Trickster


Forgot password?

Anasayfa Ürünler TEK KANATLILAR (Genişletilmiş Baskı)

TEK KANATLILAR (Genişletilmiş Baskı)
TEK KANATLILAR (Genişletilmiş Baskı)

TEK KANATLILAR (Genişletilmiş Baskı)

Aktif Yayınevi

37,50 TL
ISBN 9786059940245
Boyut 13,5x21 cm
Sayfa Sayısı 423
Basım Yeri İstanbul
Baskı 3
Basım Tarihi 2020
Kapak Türü Karton Kapak
Kağıt Türü Kitap Kağıdı
Dili Türkçe


Havacılık bir tutkudur çünkü uçak, en sihirli ofistir!

Havacılık farklı disiplinleri bir araya getiren bir sektördür. Kabin memurları bu dinamik sektör içinde aldıkları özel ve kapsamlı eğitimlerle, birçok mesleği içerisinde barındıran görevleriyle havayolu markası, milli kültür ve değerlerini dünyaya taşıyan elçilerdir.

Üniforma 'havacı'nın göstergesidir. Geçmişten günümüze, dünyada yaygın kullanımıyla, kabin memurları üniformalarına tek kanatlı bröve takarlar. 'Tek Kanatlılar'ın, havayolu işletmeciliğindeki yeri ve önemine, kadınlarla özdeşleştirilen mesleğin erkeklerle başlayışına, gökyüzü kızlarının tarihin akışını değiştirdiğine ve nasıl birer 'kahraman'a dönüştüklerine şahit olacaksınız.

Bu eser, kabin memuru olmak isteyenler, havayolu mülakatlarına girmeye hazırlanan adaylar, üniversitelerin "Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri" programında tercih yapmayı düşünenler ve meslek yüksekokullarında bu bölümde okuyan öğrenciler için önemli bir rehber niteliğindedir.

İlk kez yayınlanan belge ve fotoğraflar eşliğinde...

İlişkili Ürünler


The Golden Eagle

For Extreme Conditions

$140
Poisonous Frog

For Outdoor Sports

$170
Crasher Blu

Water Resistant

$165